FRC2010J130 TS
MFR.Part #
FRC2010J130 TS
JLCPCB Part #
C3013315
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS