FRC2010J113 TS
MFR.Part #
FRC2010J113 TS
JLCPCB Part #
C5204037
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS