FRC2010F6801TS
MFR.Part #
FRC2010F6801TS
JLCPCB Part #
C5713371
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS