FRC2010F4R70TS
MFR.Part #
FRC2010F4R70TS
JLCPCB Part #
C3000764
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS