FRC2010F4701TS
MFR.Part #
FRC2010F4701TS
JLCPCB Part #
C2999598
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS