FRC2010F4302TS
MFR.Part #
FRC2010F4302TS
JLCPCB Part #
C5713369
Description
-55℃~+155℃ 200V 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS