FRC2010F3903TS
MFR.Part #
FRC2010F3903TS
JLCPCB Part #
C7467407
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS