FRC2010F2404TS
MFR.Part #
FRC2010F2404TS
JLCPCB Part #
C2933986
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS