FRC2010F2001TS
MFR.Part #
FRC2010F2001TS
JLCPCB Part #
C2974096
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS