FRC2010F1300TS
MFR.Part #
FRC2010F1300TS
JLCPCB Part #
C2933980
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS