FRC2010F1100TS
MFR.Part #
FRC2010F1100TS
JLCPCB Part #
C2960847
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS