FRC2010F1003TS
MFR.Part #
FRC2010F1003TS
JLCPCB Part #
C2974088
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS