FRC2010F1000TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010F1000TS
JLCPCB Part #
C2974086
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS