FRC1812J912 TS
MFR.Part #
FRC1812J912 TS
JLCPCB Part #
C5713360
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS