FRC1812J512 TS
MFR.Part #
FRC1812J512 TS
JLCPCB Part #
C2933965
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS