FRC1812J472 TS
MFR.Part #
FRC1812J472 TS
JLCPCB Part #
C2933961
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS