FRC1812J244 TS
MFR.Part #
FRC1812J244 TS
JLCPCB Part #
C5159751
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS