FRC1812J242TS
MFR.Part #
FRC1812J242TS
JLCPCB Part #
C3000697
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS