FRC1812J240 TS
MFR.Part #
FRC1812J240 TS
JLCPCB Part #
C5126254
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS