FRC1812J225 TS
MFR.Part #
FRC1812J225 TS
JLCPCB Part #
C5713354
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS