FRC1812J205TS
MFR.Part #
FRC1812J205TS
JLCPCB Part #
C3000784
Description
-55℃~+155℃ 200V 2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS