FRC1812J1R2 TS
MFR.Part #
FRC1812J1R2 TS
JLCPCB Part #
C3013295
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS