FRC1812J1R0 TS
MFR.Part #
FRC1812J1R0 TS
JLCPCB Part #
C2933931
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS