FRC1812J152 TS
MFR.Part #
FRC1812J152 TS
JLCPCB Part #
C2933926
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS