FRC1812F6202TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1812F6202TS
JLCPCB Part #
C2974076
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS