FRC1812F6201TS
MFR.Part #
FRC1812F6201TS
JLCPCB Part #
C2933905
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS