FRC1812F5101TS
MFR.Part #
FRC1812F5101TS
JLCPCB Part #
C2933899
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS