FRC1812F47R0TS
MFR.Part #
FRC1812F47R0TS
JLCPCB Part #
C5204033
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS