FRC1812F4701TS
MFR.Part #
FRC1812F4701TS
JLCPCB Part #
C2960921
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS