FRC1812F3603TS
MFR.Part #
FRC1812F3603TS
JLCPCB Part #
C5713348
Description
-55℃~+155℃ 200V 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS