FRC1812F3300TS
MFR.Part #
FRC1812F3300TS
JLCPCB Part #
C2960867
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS