FRC1812F3003TS
MFR.Part #
FRC1812F3003TS
JLCPCB Part #
C3013292
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS