FRC1812F2R70TS
MFR.Part #
FRC1812F2R70TS
JLCPCB Part #
C2933892
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS