FRC1812F2702TS
MFR.Part #
FRC1812F2702TS
JLCPCB Part #
C2999519
Description
-55℃~+155℃ 200V 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS