FRC1812F2402TS
MFR.Part #
FRC1812F2402TS
JLCPCB Part #
C7467408
Description
24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS