FRC1812F1R60TS
MFR.Part #
FRC1812F1R60TS
JLCPCB Part #
C5713346
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS