FRC1812F1R00TS
MFR.Part #
FRC1812F1R00TS
JLCPCB Part #
C2960846
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS