FRC1812F1500TS
MFR.Part #
FRC1812F1500TS
JLCPCB Part #
C2933878
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS