FRC1812F1005TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1812F1005TS
JLCPCB Part #
C5204030
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS