FRC1210J822 TS
MFR.Part #
FRC1210J822 TS
JLCPCB Part #
C2960785
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS