FRC1210J3R0TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1210J3R0TS
JLCPCB Part #
C2930442
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS