FRC1210J304 TS
MFR.Part #
FRC1210J304 TS
JLCPCB Part #
C2933859
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS