FRC1210J300TS
MFR.Part #
FRC1210J300TS
JLCPCB Part #
C3000691
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS