FRC1210J2R7 TS
MFR.Part #
FRC1210J2R7 TS
JLCPCB Part #
C2974071
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS