FRC1210J270 TS
MFR.Part #
FRC1210J270 TS
JLCPCB Part #
C2960859
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS