FRC1210J224 TS
MFR.Part #
FRC1210J224 TS
JLCPCB Part #
C2960888
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS