FRC1210J220 TS
MFR.Part #
FRC1210J220 TS
JLCPCB Part #
C2933847
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS