FRC1210J160 TS
MFR.Part #
FRC1210J160 TS
JLCPCB Part #
C2960887
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS