FRC1210J151TS
MFR.Part #
FRC1210J151TS
JLCPCB Part #
C3000604
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS