FRC1210F90R9TS
MFR.Part #
FRC1210F90R9TS
JLCPCB Part #
C5126248
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS